Defibrillátor pályázathoz szükséges tanfolyam

2018. április. 11., 15:28   |    

Defibrillátor pályázathoz szükséges tanfolyam

A Magyar Labdarúgó Szövetség Somogy Megyei Igazgatósága értesíti a defibrillátor pályázaton résztvevő egyesületeket és önkormányzatokat, hogy az alábbi helyszíneken és időpontokban lesz megtartva a BLS (basic life support) ingyenes tanfolyam. Az előadások a létszámot tekintve kötöttek, ezért kérünk mindenkit, hogy a táblázatban foglaltak szerint jelenjenek meg a rendezvényen az időpontokat figyelembe véve!

Felhívjuk minden pályázó figyelmét, hogy a pályázattal összhangban az eszköz átvételének feltétele, hogy minimum 1 fő rendelkezzen a tanfolyami képesítéssel!

Tájékoztató:

  • Képzési idő 4 x 45 perc
  • Előadó: dr. Szabados Péter

Helyszín és időpontok:

  • Kaposvár, Fő u.10                        2018. 04.19 (csütörtök)  09:00  - 12:15  és 13:00 – 16:15
  • Kaposvár, BFLA Akadémia            2018.04.25 (szerda)         09:00 – 12:15  és 13:00 – 16:15
  • Siófok, Bányász Stadion               2018.04.26 (csütörtök)   09:00 – 12:15 és  13:00 – 16:15

 

2018.04.19. 7400 Kaposvár, Fő utca 10. (Megyeháza, kisterem)

09.00-12.15 óra
     
1. Andocs Község Önkormányzata Komáromi Róbert
2. Babócsa SE Nagyváradi Csabáné
3. Kaposmérő SE Prukner Zsombor
4. Magyaregres SZE Bruncvig Róbert, Sólyom Gábor
5. Nagybajom Város Önkormányzata Büki Zsolt
6. Somogysárd KSE Fentős Zoltán
7. Toponár SE Keller Imre, Ivanics Henrietta
     
13.00-16.15 óra
     
1. Csokonyavisonta KSE Krásecz Lajos
2. Hetes Vikár SC Nógely Péter
3. Kaposfüred SC Merkl Valter, Vincze Péter
4. Mike FC Kozma István, Molnár Orsolya
5. Osztopán SE Gárdonyi Mihály, Kovács Gyula
6. Öreglaki MEDOSZ SE Kovács Tibor
7. Somogyjád SZSE Szeginé HorváthGyöngyi, Bogár István

 

2018.04.25.  BFLA 7400 Kaposvár, Cseri út 14. (tárgyaló)

09.00-12.15 óra
     
1. Balatonlelle SE Kovács János, Kenéz Szabolcs
2. Buzsák KSE Miseta Andrea, Fazekas Krisztián
3. Csököly Község Önkormányzata Balogh Adrienn, Szvoán János
4. Dél-Balaton FC Simon Lívia
5. Kaposfői KISKE Kardos László
6. Kaposvári R.BFLA Szabó Miklós
7. Tapsony KÖSE Csizmadia László
     
13.00-16.15 óra
     
1. Berzence SE Jakab János, Tóth Richárd
2. Csurgói TK Beke Lajos, Bódis Gábor
3. Kadarkút KSK Csima Bálint
4. Marcali VFC Háromi Zoltán
5. Nagyatádi FC Kulcsár Károly, Zslebics Edit
6. Segesdi SE Pintér Tibor, Horváth Attila
     

 

2018.04.26. BFC Siófok 8600 Siófok, Révész G. u. 11.  (tárgyaló)

09.00-12.15 óra
     
1. Balatonberényi KSE Bogdán Jenő, Viszti Zoltán
2. Balatonföldvári SE Farkas Zoltán, Horváth Imre
3. Balatoni VASAS SE Borsányi Tibor, Nagy Attila
4. Balatonkeresztúr KSK Bakos Péter, Olti Attila
5. Siófoki Bányász SE Ács Ildikó Tünde
6. Törökkoppány Község Önkrom. Márkus Balázs, Szili Zsolt
     
     
13.00-16.15 óra
     
1. Balatonszárszó NKSE Pusztai Gábor, Ifj. Sarang Sándor
2. Balatonszentgyörgy FC Ágoston Bernadett
3. Fonyód PSE Kovács Dávid, Erdei Barnabás, Bognár Ákos
4. Karádi SC Torma Zsolt, Hajdú Tiborné
5. Lengyeltóti VSE Sipos Zoltán, Schmida István
6. Tabi VSC Gombér György, Ladiszlai Tibor
     

 

 


Címkék:

További hírek

Általános
Nevezések 2018/2019 évi bajnokságokra
Általános
Versenyengedély kiadás 2018

2018-07-12 15:07:07

Versenyengedély kiadás 2018

Általános
FIGYELEM!!!

2018-07-12 14:54:45

FIGYELEM!!!

Általános
Átigazolási tudnivalók 2018/2019 Nyár
Szponzorok